Sleva! Trénink koordinace v závodním tenise Zobrazit větší

Trénink koordinace v závodním tenise

L0012

Nový produkt

Doporučuje Petra Kvitová

Autoři: Doc. RNDr. J. Zháněl, PhDr. M. Černošek, Ing. I. Šilhánek, Bc. J. Soukup (2011)

Publikace má charakter odborného metodického textu, který je určen tenisovým trenérům na všech úrovních, frekventantům různých stupňů trenérských kvalifikací...

Více informací

290 Kč s DPH

-10 Kč

300 Kč s DPH

Více informací

Publikace má charakter odborného metodického textu, který je určen tenisovým trenérům na všech úrovních, frekventantům různých stupňů trenérských kvalifikací (nejen) v tenise, pedagogům a studujícím tělesné výchovy a sportu na vysokých školách, tenistům a tenistkám všeho věku a jejich rodičům.

Kniha byla zpracována s využitím dostupných novějších tuzemských i zahraničních publikací a odborných materiálů. Moderní teoretické poznatky jsou aplikovány do praxe, text je doplněn řadou cvičení pro trénink obecných a specifických koordinačních schopností. Obsah knihy je členěn do pěti základních kapitol (1. Pojem a struktura koordinačních schopností, 2. Učení a rozvoj koordinačních schopností, 3. Trénink koordinačních schopností, 4. Trénink obecných koordinačních schopností, 5. Trénink specifických koordinačních schopností) doplněných četnými doprovodnými fotografiemi. Vzhledem k významu koordinačních schopností pro tenisovou hru, které významně ovlivňují výkonnostní růst mladých hráčů, je kniha vhodnou pomůckou k tomu, aby trenéři i hráči získali dostatečný teoretický základ a měli i širokou zásobu praktických cvičení k tréninku koordinační schopnosti.