Sportovní příprava dětí 2 (zásobník cvičení)

L0024

Nový produkt

Samostatný zásobník velkého množství praktických cvičení pro sportovní přípravu dětí doplňuje nové, aktualizované vydání "teoretické" publikace Sportovní příprava dětí.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

135 Kč s DPH

Více informací

Kniha je určena trenérům dětí a mládeže, sportovním instruktorům, cvičitelům a učitelům tělesné výchovy na základních školách. Autor připravil více než 600 cvičení zaměřených na všeobecný kondiční trénink, všestrannou pohybovou přípravu a kompenzaci dětského organizmu. Jednotlivá cvičení jsou podrobně popsána a doplněna ilustračními fotografiemi.

O autorovi

doc. PaedDr. Tomáš Perič, Ph.D. V roce 1989 ukončil studium Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, nastoupil na tutéž fakultu jako odborný asistent, a to na katedru pedagogiky, psychologie a didaktiky, a získal titul PaedDr. V roce 1999 ukončil postgraduální doktorandské studium (Ph.D.). V roce 2007 byl jmenován docentem kinantropologie.

Ve své práci se zaměřuje na problematiku sportovní přípravy dětí a mládeže, výběr sportovně talentované mládeže. Na fakultě pracuje v řadě akademických funkci. V rámci své mimofakultní činnosti pracuje jako trenér mládeže v ledním hokeji a jako konzultant pro trénink v různých sportovních odvětvích. V letech 1994 až 2010 byl členem trenérsko-metodické komise Českého svazu ledního hokeje, od roku 2006 pracuje jako International Instructor for Learn to Play program Mezinárodní federace ledního hokeje.

Je autorem a spoluautorem řady vědeckých a odborných článků s výše uvedenou problematikou, dále autorem a spoluautorem učebnic o sportovní přípravě dětí, o výběru sportovních talentů a tréninku ledního hokeje.