Silový trénink - Praxe a věda

L0021

Nový produkt

CENA NA VYŽÁDÁNÍ - POUZE PRO DRŽITELE TRENÉRSKÉHO PRŮKAZU ČTS

Zásadní publikace uplatnitelná pro všechny druhy sportů.

  • 3. přepracované a doplněné vydání
  • 3 logicky řazené kapitoly věnující se základům rozvoje síly, metodám tréninku síly a tréninku síly pro specifické skupiny

Více informací

Upozornění: poslední kus(y) skladem!

0 Kč s DPH

Více informací

Rozsáhlá publikace světoznámých odborníků: prof. Vladimir M. Zatsiorsky (Pensylvania State University), prof. William J. Kraemer (University of Connecticut in Storrs)

U tohoto vydání knihy se jedná o podstatně roz­ šířenou a přepracovanou knihu. Představuje podrobně princi­py a koncepce tréninku sportovců. Vysvětlované koncepce, které jsou ovlivněny jak východoevropským, tak americkým úhlem pohledu, jsou doplněny solid­ními principy, praktickými informacemi, trenérskými zkušenostmi a směrnice­mi opírajícími se o vědecké poznatky. Protože toto vydání je ještě podstatněji orientováno na praxi než to předchozí, zprostředkovává tato kniha praktikovi vědomosti nezbytné pro vytváření individuálně přizpůsobených programům silového tréninku.

Čtenáři jsou předkládány nejaktuálnější informace o teorii a praxi silového tréninku. Tři zcela nové kapitoly pomáhají při vytváření bezpečných a účinných programů silového tréninku pro ženy, mladé sportovce i seniory. Kromě toho autoři předkládají příklady programů silového tréninku, na nichž demonstrují principy a koncepce vysvětlované v této knize.

Tento rozšířený a aktualizovaný výklad silového tréninku čtenáři zprostředková­vá základní informace pro vytváření programů silového tréninku vhodných pro každého jednotlivého sportovce.