Cesta k vítězství

L0029

Nový produkt

"V den, kdy jsem dala tenisové míčky do sušičky, jsem si uvědomila, že smýšlím o tenise trochu jinak... Tiše jsem si pogratulovala k tomu, jak jsem ovládla umění údržby tenisových míčků,  a opravdu v tu chvíli věřila tomu, že cokoliv je možné - jediným limitem je nebe!"

Judy Murray, matka britské tenisové hvězdy Andy Murraye

Více informací

369 Kč s DPH

Více informací

Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh - nová kniha autorky Judy Murray, matky britské tenisové hvězdy Andy Murraye. 

Kniha pojednává o tenisovém, ale i životním příběhu budoucích světových jedniček Andyho a Jamieho Murray. Z malého skotského městečka Dunblane to oba dotáhli na nejvyšší tenisové posty a vy můžete být u toho. Kniha nabízí řadu pozitivních, ale i negativních zkušeností a následně popisuje, jak se z toho rodina poučila, čímž vzniká mnoho cenných rad pro lidi a rodiče pohybující se v tenise. Kniha detailně vykresluje očima matky a zároveň úspěšné tenisové trenérky celou cestu tenisových hvězd od jejich začátků v dětství, podmínkách tenisového zákulisí, překážek a hledání jejich řešení, nalezení a využití silných stránek, k dosažení úplného vrcholu. Pod vedením Ivana Lendla dosáhl Andy Murray na vysněný wimbledonský titul a autorka se k tomuto tématu věnuje v jedné z kapitol. 

Judy Murray se sama stala v roce 1995 skotskou národní trenérkou a byla první ženou, která úspěšně absolvovala "Performance Coach Award" britského tenisového svazu. Vychovala čtyři daviscupové a jednu fedcupovou hráčku, včetně jejích dvou synů Jamieho a Andyho. V roce 2011 byla zvolena kapitánkou britského fedcupového týmu.

Obsah:

 1. Síla rodičů
 2. Být trenérkou
 3. Síla hry
 4. Odhodlání
 5. Cesta do Ameriky
 6. Nejtěžší rozhodnutí jako rodič
 7. Opouštění domova
 8. Syndrom prázdného hnízda
 9. Nikdy nepodceňujte moc nepřízně
 10. Životně důležitá věc
 11. Tvůrčí rozdíly